Reklama

KS Śniadowo. No, nie udało się

Pierwsza wyjazdowa porażka KS-u Śniadowo.

Podopieczni Dariusza Narolewskiego ulegli 2:3 Warmii Grajewo, która jest trzecia w tabeli. Nasi potrafili doprowadzić do stanu 1:1. Niestety, kolejne trzy gole zdobyli miejscowi. Bramki dla śniadowian zdobyli: Krystian Pawczyński oraz Aleksander Borkowski.

Warmia Grajewo - KS Śniadowo 5:2 (2:1)
Bramki:
Bukowski 9', Śliwowski 30', 51', Mazurek 73', Sawicki 90+2' - Pawczyński 14', Borkowski 79'.

Kolejny mecz o punkty już w niedzielę. O godz. 16:00 początek starcia z MOSP-em Białystok, który dzisiaj pokonał 2:1 Krypniankę Krypno, notując swoje czwarte zwycięstwo w bieżących rozgrywkach.

Reklama

fot. moja-ostroleka.pl
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości