Piłkarze Marcina Makowskiego mają za sobą pierwszą grę kontrolną.
Zespół KS-u Śniadowo zmierzył się z Narwi II Ostrołęka. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią padł wynik bezbramkowy.
W następną sobotę dojdzie do spotkania derbowego. KS Śniadowo powalczy na boisku ŁKS-u II Łomża. Początek starcia o godz. 14:00.
Narew II Ostrołęka - KS Śniadowo 0:0