Reklama

KS Śniadowo powalczył w Ostrołęce

25/01/2026 16:41

Piłkarze Marcina Makowskiego mają za sobą pierwszą grę kontrolną.

Zespół KS-u Śniadowo zmierzył się z Narwi II Ostrołęka. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią padł wynik bezbramkowy.

W następną sobotę dojdzie do spotkania derbowego. KS Śniadowo powalczy na boisku ŁKS-u II Łomża. Początek starcia o godz. 14:00.

Narew II Ostrołęka - KS Śniadowo 0:0

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości