:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Ktoś uszkodził lipy w Parku Jana Pawła II [FOTO]

Aktualności, Ktoś uszkodził Parku Pawła [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal mylomza.pl 14/11/2019 09:49

O uszkodzeniu kilku drzew w Parku Jana Pawła II poinformował nas Czytelnik, przesyłając jednocześnie zdjęcia obrazujące uszkodzenia. Sprawa została zgłoszona na policję.

W ostatnim czasie ktoś zdarł część kory z czterech lip rosnących przy alei lipowej w Parku im. Jana Pawła II - Papieża Pielgrzyma. O uszkodzeniach wie już Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży. Co skłoniło wandala do zdarcia kory? Miejmy nadzieję, że ustali to policja, która również została o tym fakcie poinformowana.  

To nie pierwsza dewastacja w Parku - podobne zdarzenia dzieją się tam częściej. Jak przekazuje nam Mariusz Zapert, zastępca dyrektora MPGKiM w Łomży, wcześniej dochodziło tam do uszkodzeń ławek, koszy na śmieci i zieleni. Teren Parku objęty jest monitoringiem wizyjnym, a Mariusz Zapert ma nadzieję, że sprawca uszkodzeń drzew zostanie ukarany i będzie to nauczka dla kolejnych osób, niszczących efekty ciężkiej pracy ludzi. Z przesadzonych przed kilkoma laty 90 lip dotychczas uschła tylko jedna.

fot. Czytelnik

lomza

Ktoś uszkodził lipy w Parku Jana Pawła II [FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-14 10:01:11

    Szkoda że inne wiekowe parki w mieście nie są tak pieczołowicie chronione monitoringiem, ba nawet nie są tak dbane jak ta przykościelna łączka

  • Gość13 - niezalogowany 2019-11-14 10:03:45

    A monitoring ? Po co on jest skoro nic to nie daje

  • Łomżanka - niezalogowany 2019-11-14 10:07:42

    Co z tego że przykościelna jak to ktoś nazwał. To jest nasze wspólne dobro, NAS czyli mieszkańcow Łomży. Ludzie szanujcie czyjąś pracę.. Nie tylko na przykładzie tego parku lecz również ogólnie, niektórzy wkładają dużo serca i wysiłku w swoją pracę. Ponadto jaki przekaz ma powyższa wypowiedź dla młodzieży? Jaki przykład dajemy?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-14 10:14:07

    Polubiłem Cię Lomzanko! Nic dodać, nic ująć do Twojego komentarza!

  • niestety - niezalogowany 2019-11-14 11:19:40

    Opamiętaj się człowieku i nie niszcz dobra wspólnego. Nie sadziłeś to i nie niszcz bo to są nasadzenia za nasze podatki - to tak jak być przyszedł i moje zniszczył. Pamiętaj również o tym, że umrzesz jak każdy, i w godzinie śmierci będziesz zdawał relacje z tego co w życiu zrobiłeś dobrego, ale też i złego...

  • Leoś - niezalogowany 2019-11-14 11:23:46

    Ten park to urocze miejsce. Liczę na złapanie i surowe ukaranie tych barbarzyńskich sukinsynów ...

  • gość 2019-11-14 11:55:04

    Zainstalowane są tam najnowsze kamery ip które doskonale mogą przybliżyć z daleka twarz wandala nawet w największych ciemnościach w doskonałej jakości Ale najwidoczniej ten system nie funkcjonuję skoro latem przed samymi kamerami siedziała młodzież i spożywała alkohol i dewastowała wszystko do o koła Wiec na co poszło tyle pieniędzy podatników ??? W dalszym ciągu będą wydawane tylko teraz na naprawy Gdzie jest odpowiedzialna za to osoba

  • gość 2019-11-14 12:00:01

    Wandal powinien ponieść konsekwencje,coraz mniej zieleni a za to coraz więcej wandali

  • gość 2019-11-14 12:24:41

    Zrobić mu tak samo jak z tymi drzewkami. Po podcinać mu nóżki troszkę siekierką to się nauczy. CHMWDUPĘ

  • poprawny - niezalogowany 2019-11-14 12:29:07

    Ukaranie wandala/li nie będzie nauczką dla następnych, tylko przestrogą. Dokładajcie minimum starań o poprawność komentarzy, również tych od redakcji.

  • gość 2019-11-14 12:32:31

    nie było parku był spokój teraz hołota tam przesiaduje ostatnio jakieś *** zaczepiali ludzi i to wszystko niby pod okiem monitoringu a policja co najwyżej przyjedzie na parking pod basen.

  • LomzyniakRodowity - niezalogowany 2019-11-14 12:37:04

    Osoba która to zrobiła to zapewne jakaś ameba umysłowa. Wychowujaca się w patologicznej rodzinie gdzie matka daje na prawo i lewo komu popadnie a ojciec stoi całe dnie pod monopolem i zebra o 1zł by mieć na denaturat. Ten degenerat nie ma przyszłości prędzej czy później skończy w więzieniu lub zacpa się na śmierć. Selekcja naturalna i tak pozbędzie się z czasem że społeczeństwa tej padliny.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-14 12:38:57

    Bekaele

  • gość 2019-11-14 13:15:51

    oj tam, to korniki korę uszkodziły

  • Gość - niezalogowany 2019-11-14 14:41:03

    Złapać i gumy żeby pamiętał

  • TwojaStara - niezalogowany 2019-11-14 14:55:20

    To był bóbr Borys ostatnio sporo ich się kręci po mieście.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-14 14:57:01

    Musi na woblery chciał lipy narwać

  • gość 2019-11-14 15:43:21

    Dziki

  • gość 2019-11-14 17:23:23

    Nie ktoś, tylko te gnoje co tam siedzą... Teraz mnie nie ma, ale przysięgam, że przyjadę tam z pałą... jeśli policja sobie nie radzi... Pieprzeni naćpani "Twardziele" walczą ze śmietnikami, ławkami, a teraz drzewka im przeszkadzają.

  • gość 2019-11-14 17:32:53

    Narobili tych ławek i stoliki jak w barze pod Lipą i się dziwią że siedzą piją i niszczą

  • Gość - niezalogowany 2019-11-14 18:00:47

    Ale lipa.. Na bank Bekaele.. Ten skuter pewnie też...

  • Gość - niezalogowany 2019-11-14 20:53:17

    Wyciąć te lipy to niebęde mieli co niszczyć.

  • gość 2019-11-14 21:39:48

    źle... nie taki nagłówek..."Jakieś pizdy\' uszkodziły lipy w Parku Jana Pawła II [FOTO]"
    to powninniście napisać

  • Gość - niezalogowany 2019-11-15 18:29:15

    Van dame ćwiczył kopnięcia niestety lipa wygrała

  • Jerzy Wnorowski - niezalogowany 2019-11-16 09:51:12

    Wandale, czy naćpani narkomani ??? Młode drzewka od lat mają trudności w przetrwaniu na łomżyńskich skwerach. Co na to straż miejska i Policja ?? Monitoring przecież działa !!!

  • gość 2019-11-16 16:07:40

    Park Miejski - a gdzie straż miejska która powinna tam pilnować porządku, patrolować przez cała dobę a szczególnie piątek - niedziela, kto nadzoruje monitoring skoro nie przynosi to żadnego efektu, stałem pod kamerami z butelką alkoholu, pokazywałem że pije - żadnej reakcji, dewastacja ławek, zieleni, młodzież spożywa alkohol , Policja i straż miejska boją się tam wejść po zmroku.

  • gość 2019-11-24 22:14:02

    Łomżanka - niezalogowany 2019-11-14 10:07:42 JPII-gi nie jest naszym wspólnym dobrem ci którzy jeszcze tego nie zrozumieli staraniem swoich ojców duchownych sumienie mają niepełnosprawne i ta niepełnosprawność powoduje że tego wspólnego zła w tym wspólnym dobru nie widzą bo dobrej woli im brak by do tego wspólnego zła się przyznać by oczyścić nie tylko sumienie ale i atmosferę również w tym przykościelnym parku wykwitem ignorancji wobec Ojca Jezusa i bliźnich jego ze strony matki którzy diabła mają za Ojca ... świętego w piekielnej hierarchii wartości

Dodajesz jako: |