Reklama

Latarnia przewróciła się na chodnik [FOTO]

25/10/2022 09:33

​​​​​​​Złamała się jedna z latarni stojących przy ul. Wojska Polskiego w Łomży. Ciężki słup upadł tuż obok przejścia dla pieszych.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem, przy skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Nowogrodzkiej. Leżącą latarnię zauważył przejeżdżający tamtędy patrol łomżyńskiej policji. 

Jak ustaliliśmy, monitoring zarejestrował ciężarówkę MAN, która zahaczyła o latarnię, w wyniku czego ciężki słup przewrócił się na chodnik tuż obok przejścia dla pieszych. Kierowcy nie było jednak na miejscu.

Okoliczności zdarzenia będą teraz wyjaśniali policjanci. Obecnie czynności prowadzone są w kierunku wykroczenia. Jeśli straty będą wyższe niż 500 zł - sprawa trafi do "dochodzeniówki". 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości