Po zaledwie trzech tygodniach sezonu lekkoatletycznego kilku zawodników "PREFBETU ŚNIADOWO" ŁOMŻA błysnęło formą uzyskując bardzo dobre wyniki. Również uczniowie Liceum Sportowego w Łomży, juniorzy młodsi, uzyskali minima na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży.
Beata Trzonkowska dwukrotnie uzyskiwała wyniki w rzucie dyskiem powyżej 46 metrów, ostatecznie jej nowy rekord ziemi łomżyńskiej to 46,96m. W biegu na 10 000m w Białogardzie bardzo dobre wyniki uzyskali Anna Szyszka 35:14,93 oraz Maciej Badurek 30:31,30. Nie tylko biegi długie są domeną PREFBETU, ale również w sprincie świetnie sezon zaczął junior Gracjan Szczechowski uzyskując na 100m 11,12 oraz na 200m-22,15 a jego koleżanka , młodziczka Klaudia Szymborska pobiegła na 100m-12,93,/200-26,65/300-42,81.
Po powrocie ze zgrupowania w szwajcarskim Sankt Moritz startując na pełnym zmęczeniu Justyna Korytkowska na mitingach w Łomży pobiegła na 1000metrów 2:54,14 a po kilkudziesięciu minutach 800 metrów pokonała w 2:13,93, natomiast za tydzień zwyciężyła w czasie nowego rekordu województwa podlaskiego na 2000 metrów z przeszkodami(6:43,32).
Uczniowie Liceum Sportowego w Łomży juniorzy młods uzyskali minima na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. Rafał Pogorzelski zwyciężył na 1500m ( 4:00,96) oraz debiutując na 2000m z przeszkodami(6:06,25). Oba te wyniki są trzecimi rezultatami w tym roku w Polsce. Zofia Tercjak natomiast na 800m pobiegła 2:17,75 a również za tydzień w debiucie na 2000 metrów z przeszkodami uzyskała 7:28,08. Weronika Kulawczyk na 200metrów pobiegła 26,33 a na 400m 60,59. Trenujący z Markiem Mierzejewskim trójskoczek Przemysław Łyskawy debiutując w trójskoku na otwartym stadionie zwyciężył Halowego Mistrza Polski i uzyskał 13,94m.
Jak mówi Andrzej Korytkowski, ostatnio wynik jaki uzyskał Przemek w kategorii juniora młodszego w województwie podlaskim miał miejsce 10 lat temu (zawodnik Podlasia), natomiast w Łomży to chyba ostatnio junior młodszy skakał tyle w latach ....80-tych.
- Bardzo cieszą wyniki wszystkich naszych zawodników, ale szczególne powody do zadowolenia dają uczniowie Liceum Sportowego z Łomży, cieszy mnie ich forma ponieważ dzięki ich sukcesom potwierdza słuszność powołania tej szkoły do życia przez Rektora PWSIiP. Po podjęciu nauki w Liceum Sportowym po niecałym roku rozwinęli się i osiągnęli świetne wyniki - podkreśla Korytkowski.