Duże wyróżnienie spotkało zawodniczkę Młodzieżowego ŁKS-u, Lenę Wysocką, która otrzymała powołanie do reprezentacji U-13 Polskiego Związku Piłki Nożnej. Turniej kadr wojewódzkich odbędzie się w dniach 15 - 17 maja w Bydgoszczy.
Lena Wysocka na co dzień rozwija swoje umiejętności w klubie pod okiem trenerów Dariusza Narolewskiego oraz Bartosza Witkowskiego. Młoda piłkarka już wcześniej zwracała na siebie uwagę szkoleniowców. Ostatnio uczestniczyła również w zgrupowaniu kadry U-15, mimo że występuje w młodszym roczniku.
- Lena jest bardzo pewnym punktem zespołu. To zawodniczka ambitna, odpowiedzialna i niezwykle konsekwentna w swojej grze. Jak na swój wiek prezentuje dużą dojrzałość boiskową, szczególnie w defensywie - podkreśla trener Dariusz Narolewski.
Reklama
Wysocka występuje na pozycji środkowej obrończyni i należy do wyróżniających się zawodniczek swojego rocznika. Jej regularne powołania do reprezentacyjnych projektów są potwierdzeniem wysokiego poziomu sportowego oraz systematycznego rozwoju.
Pierwszym trenerem kadry U-13 jest Karol Sipko, natomiast funkcje asystentów pełnią Julia Borowska oraz Zbigniew Dziekoński. Turniej w Bydgoszczy będzie okazją do rywalizacji najlepszych młodych zawodniczek z całej Polski.