O godz. 16:00 rozpocznie się otwarte spotkanie z politykami Platformy Obywatelskiej w Łomży. Nasze miasto odwiedzą: Michał Szczerba, Dariusz Joński, Tomasz Kostuś, Maciej Lasek i Agnieszka Hanajczyk.
Spotkanie odbędzie się 18 sierpnia o godz. 16:00 w Restauracji Retro, ul. Nowogrodzka 157.
Zapraszamy do oglądania transmisji NA ŻYWO