AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża zaprasza na mecz ekstraklasy tenisa stołowego kobiet. W drugiej już rundzie rozgrywek przy stołach spotkają się ekipy z Łomży i Nadarzyna.
10.01.2020 (piątek) godzina 18.00
Hala Sportowa im. Olimpijczyków Polskich w Łomży, ul. Księżnej Anny 18.