Reklama

ŁKS 1926 Łomża rozgromił Sokoła [VIDEO]

10/05/2021 08:59

​​​​​​​Mnóstwo bramek padło podczas sobotniego spotkania biało-czerwonych z Sokołem 1946 Sokółka. ŁKS pokonał gości aż 7-0. - Zagraliśmy jak zawsze - mówił po meczu trener Albert Rydzewski. - Potwierdzamy bardzo dobrą dyspozycję.

- Od pierwszego meczu uważam, że jesteśmy drużyną, która najlepiej gra w piłkę w tej lidze, najwięcej sytuacji sobie kreuje, najwięcej bramek strzelamy. Zespoły mają z nami po prostu ciężko. To po prostu potwierdzamy w każdym meczu i tak chcemy do ostatniego meczu podchodzić - komentował "na gorąco" Rydzewski.

ŁKS 1926 Łomża znajduje się obecnie na 4. miejscu tabeli IV ligi podlaskiej. Biało-czerwoni zdobyli w 24 meczach 53 punkty (17 wygranych, 2 remisy, 5 przegranych).  Liderem tabeli jest obecnie Tur Bielsk Podlaski, który po 24 spotkaniach ma na koncie 62 punkty.

Reklama

- Zostało siedem meczów i zrobimy wszystko, żeby po prostu te mecze wygrać - komentuje Albert Rydzewski.

16 maja ŁKS zmierzy się na wyjeździe z Promieniem Mońki.

Transmisja meczu:

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości