Reklama

ŁKS 1926 Łomża wygrywa z Michałowem [VIDEO]

10/06/2021 08:40

ŁKS 1926 Łomża pokonał na własnym boisku KS Michałowo 3:1. Do końca sezonu pozostały jeszcze dwa spotkania.

Wczorajszy mecz odbył się na stadionie przy ul. Zjazd. Chociaż zespół ŁKS-u przez większość spotkania grał w osłabieniu, to 3 punkty i tak zostały w Łomży.

- Byliśmy zespołem – mówi trener Tomasz Staniórski. - Widać było, że chłopcy byli zdeterminowani żeby ten mecz wygrać. Mimo osłabienia do końca wierzyliśmy, że można, że wygramy, byliśmy pewni siebie.

Łomżyński Klub Sportowy nadal znajduje się na 4. Pozycji w tabeli IV ligi podlaskiej. Zawodnicy z Łomży rozegrali dotąd 30 spotkań i zdobyli 60 punktów (19 wygranych, 3 remisy, 8 przegranych). Liderem tabeli jest obecnie Wissa Szczuczyn (75 punktów, 24 wygrane, 3 remisy i 3 pregrane).

Reklama

16 czerwca  biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Krypnianką Krypno. W kolejny weekend (19-20) ŁKS zagra na własnym boisku z Hetmanem Białystok.

Więcej w relacji na górze strony!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości