ŁKS 1926 Łomża pokonał na własnym boisku KS Michałowo 3:1. Do końca sezonu pozostały jeszcze dwa spotkania.
Wczorajszy mecz odbył się na stadionie przy ul. Zjazd. Chociaż zespół ŁKS-u przez większość spotkania grał w osłabieniu, to 3 punkty i tak zostały w Łomży.
- Byliśmy zespołem – mówi trener Tomasz Staniórski. - Widać było, że chłopcy byli zdeterminowani żeby ten mecz wygrać. Mimo osłabienia do końca wierzyliśmy, że można, że wygramy, byliśmy pewni siebie.
Łomżyński Klub Sportowy nadal znajduje się na 4. Pozycji w tabeli IV ligi podlaskiej. Zawodnicy z Łomży rozegrali dotąd 30 spotkań i zdobyli 60 punktów (19 wygranych, 3 remisy, 8 przegranych). Liderem tabeli jest obecnie Wissa Szczuczyn (75 punktów, 24 wygrane, 3 remisy i 3 pregrane).
16 czerwca biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Krypnianką Krypno. W kolejny weekend (19-20) ŁKS zagra na własnym boisku z Hetmanem Białystok.
Więcej w relacji na górze strony!