Reklama

ŁKS II się nie zatrzymuje. Dublet Kijka

Lider Klasy Okręgowej wygrał po raz osiemnasty.

Ekipa Tomasza Staniórskiego ograła 5:0 Żubra Drohiczyn i zrobiła kolejny krok, by już niedługo cieszyć się z awansu do IV ligi. 

- To był mecz jak niemal każdy w tej lidze. Rywale bronili się dopóki mieli siły. Jak zaczęło ich brakować, strzelaliśmy kolejne bramki i skończyło się tak jak prawie zawsze - mówi Tomasz Staniórski, szkoleniowiec ŁKS-u II.

Prowadzenie dał Mateusz Zalewski, który "złamał" do środka boiska i trafił teoretycznie słabszą lewą nogą po dalszym słupku.

Tuż po przerwie podwyższył po dobitce po rzucie rożnym Jakub Proniewski, zdobywając swojego 14 gola w sezonie. Swoje chwile radości miał również Bartosz Pikuła i dwukrotnie Łukasz Kijek, który ma już na koncie 23 trafienia w tym sezonie.

Reklama

ŁKS II Łomża - Żubr Drohiczyn 5:0 (1:0)
Bramki:
Zalewski 34', Proniewski 47', Kijek 49', 72', Pikuła 69'.
ŁKS II: Wądołowski (80' Lewański) - Pikuła, Sychowicz, Zalewski (72' Barański), Lurbecki (63' Tomaszewski), Chludziński (75' Lemański), Proniewski, Kacprzyk (81' Dobrowolski), Domański, Kijek, Lis (85' Galiński).

Następny mecz już 18 kwietnia o godz. 17:00. ŁKS II zmierzy się na wyjeździe z Bocianem Boćki, który walczy o utrzymanie w Klasie Okręgowej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości