Reklama

ŁKS II z porażką. Rywal złożony z byłych graczy biało-czerwonych

14/02/2026 16:28

Piłkarze ŁKS-u II Łomża ponieśli pierwszą porażkę w okresie przygotowawczym. 

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego ulegli 1:3 IV-ligowej ekipie Wissy Szczuczyn. Jedyny gol dla łomżan padł po ładnej akcji, którą wykończył Łukasz Kijek, a asystę zaliczył Bartosz Chorążewicz.

Rywal był wyjątkowo wymagający. W zespole z Szczuczyna wystąpiło wielu byłych zawodników ŁKS-u: Łukasz Świderski, Wiktor Walczak, Krystian Pawczyński, Dariusz Korytkowski oraz Kacper Poreda.

- Zagraliśmy słabiej, może dobrze, że taki mecz się trafił. Mieliśmy kilka okazji, ale nie udało nam się ich wykorzystać - przyznał trener Tomasz Staniórski.

Reklama

ŁKS II Łomża - Wissa Szczuczyn 1:3 (0:2)
Bramka:
Kijek.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości