Reklama

ŁKS II zaczął od wygranej. Dublet Kijka. Gole Chorążewicza i Zduńczyka

16/01/2026 18:53

Zespół lidera Klasy Okręgowej w grupie podlaskiej ma za sobą pierwsze spotkanie kontrolne.

Podopieczni Tomasza Staniórskiego zmierzyli się z Ostrovią Ostrów Mazowiecka, czyli ekipą z "Okręgówki" w województwie mazowieckim. Biało-czerwoni wygrali 4:0. Dwukrotnie na listę wpisał się Łukasz Kijek. Po jednym golu dołożyli: Mateusz Zduńczyk i Bartosz Chorążewicz.

Zespół z Łomży czekają kolejne dni treningów oraz gra kontrolna. W następną sobotę na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią biało-czerwoni zmierzą się z Warmią Grajewo. Początek starcia o godz. 14:00. Warto wybrać się i zobaczyć w akcji ekipę Staniórskiego.

Reklama

ŁKS II Łomża - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:0 (1:0)
Bramki:
Kijek x2, Zduńczyk, Chorążewicz.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości