Reklama

ŁKS II zagra u siebie

28/02/2026 16:33

Dziś o godz. 17:30 piłkarzy Tomasza Staniórskiego czeka kolejny test.

Zespół ŁKS-u II Łomża zagra u siebie z Narwi II Ostrołęka. Lider Klasy Okręgowej podejmie czołową ekipę "Okręgówki" z województwa mazowieckiego. Mecz odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Nasi w swoim ostatnim spotkaniu ulegli 1:3 Wissie Szczuczyn. Przed biało-czerwonymi jeszcze jeden sprawdzian. Za tydzień do Łomży przyjedzie Rzekunianka Rzekuń, której trenerem jest były gracz ŁKS-u Robert Cychol.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości