Lider Klasy Okręgowej ponownie wygrał! ŁKS II Łomża triumfował 1:0 w wyjazdowym meczu z Rudnią Zabłudów.
Bohaterem spotkania był Mateusz Zalewski. Młody zawodnik biało-czerwonych zdobył jedynego gola w 58 minucie spotkania. Dla naszych była to piętnasta wygrana w sezonie, a siódma na wyjeździe.
Rudnia Zabłudów - ŁKS II Łomża 0:1 (0:0)
Bramka: Zalewski 58'.
Juz 28 marca o godz. 15:00 kolejne spotkanie. Lider "Okręgówki" podejmie Dąb Dąbrowa Białostocka. Jesienią nasi wygrali 3:2. Co ciekawe, Łomżanie wszystkie gole zdobyli do 23 minuty. Na listę strzelców wpisali się: Dawid Chludziński, Jakub Proniewski oraz Kacper Kossakowski.
fot. Klaudia Góralczyk