Reklama

ŁKS jako goście i to na swoim boisku!

06/03/2026 16:18

Choć formalnie będą gośćmi, piłkarze ŁKS-u zagrają najbliższy mecz ze Zniczem Biała Piska w Łomży. 

Spotkanie odbędzie się 7 marca o godz. 13:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Zjazd. Niestety, ze względu na specyfikę obiektu, mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Gospodarzem starcia będzie drużyna Marcina Sasala. W pierwszej rundzie tego sezonu biało-czerwoni pokonali rywali 4:0. Bramki dla ŁKS-u zdobyli: Dawid Dzięgielewski, Cezary Sauczek i Hubert Antkowiak, a jednego gola do własnej bramki zaliczył Adrian Karankiewicz.

Obecnie ŁKS plasuje się na trzecim miejscu w tabeli III ligi, mając punkt straty i jeden mecz rozegrany więcej od lidera, Warty Sieradz. Znicz jest zdecydowanym outsiderem rozgrywek. W 19 spotkaniach zdobył zaledwie 5 punktów.

Reklama

fot. Rafał Lesicki

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości