Choć formalnie będą gośćmi, piłkarze ŁKS-u zagrają najbliższy mecz ze Zniczem Biała Piska w Łomży.
Spotkanie odbędzie się 7 marca o godz. 13:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Zjazd. Niestety, ze względu na specyfikę obiektu, mecz odbędzie się bez udziału publiczności.
Gospodarzem starcia będzie drużyna Marcina Sasala. W pierwszej rundzie tego sezonu biało-czerwoni pokonali rywali 4:0. Bramki dla ŁKS-u zdobyli: Dawid Dzięgielewski, Cezary Sauczek i Hubert Antkowiak, a jednego gola do własnej bramki zaliczył Adrian Karankiewicz.
Obecnie ŁKS plasuje się na trzecim miejscu w tabeli III ligi, mając punkt straty i jeden mecz rozegrany więcej od lidera, Warty Sieradz. Znicz jest zdecydowanym outsiderem rozgrywek. W 19 spotkaniach zdobył zaledwie 5 punktów.
fot. Rafał Lesicki