Reklama

ŁKS lepszy od Orła. Piłkarze z Łomży wygrywają 6:0 [VIDEO]

14/09/2021 07:10

Wynikiem 6:0 zakończyło się wczorajsze spotkanie ŁKS-u 1926 Łomża z Orłem Kolno. Biało-czerwoni zdobyli kolejne trzy punkty.

Mecz odbył się na Stadionie Miejskim w Łomży.

- 6:0 - fajny wynik. Przede wszystkim chcieliśmy wygrać to, wygrać to wysoko, przekonywująco. Gramy na swoim boisku dla kibiców, kibice przychodzą tutaj dla strzelonych bramek. Myślę, że założenia zrealizowane - komentował po meczu Jacek Lis, drugi trener ŁKS-u 1926 Łomża.

Po wczorajszym zwycięstwie zespół z Łomży awansował z  9. na 5. miejsce w tabeli. Biało-czerwoni zdobyli dotąd 9 punktów (3 wygrane, 2 przegrane). 

- Nasz cel jest taki, że mamy w każdym meczu wyjść,  pokazać się z jak najlepszej strony, strzelić parę bramek i zdobyć trzy punkty w każdym meczu - mówił  Jacek Lis. - Jeżeli z tego celu meczowego, po tych trzech punktach, wyjdzie nam w bilansie głównym coś lepszego - no to super. 

Reklama

Kolejnym przeciwnikiem ŁKS-u będzie szepietowska Sparta. Mecz odbędzie się 19 września w Szepietowie. 

ŁKS Łomża - Orzeł Kolno 6:0 (4:0)
Bramki: Rafał Maćkowski (x3), Filip Cudakiewicz, Daniel Kacprzyk, Kamil Dobrowolski.

Transmisja meczu:

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości