Wynikiem 6:0 zakończyło się wczorajsze spotkanie ŁKS-u 1926 Łomża z Orłem Kolno. Biało-czerwoni zdobyli kolejne trzy punkty.
Mecz odbył się na Stadionie Miejskim w Łomży.
- 6:0 - fajny wynik. Przede wszystkim chcieliśmy wygrać to, wygrać to wysoko, przekonywująco. Gramy na swoim boisku dla kibiców, kibice przychodzą tutaj dla strzelonych bramek. Myślę, że założenia zrealizowane - komentował po meczu Jacek Lis, drugi trener ŁKS-u 1926 Łomża.
Po wczorajszym zwycięstwie zespół z Łomży awansował z 9. na 5. miejsce w tabeli. Biało-czerwoni zdobyli dotąd 9 punktów (3 wygrane, 2 przegrane).
- Nasz cel jest taki, że mamy w każdym meczu wyjść, pokazać się z jak najlepszej strony, strzelić parę bramek i zdobyć trzy punkty w każdym meczu - mówił Jacek Lis. - Jeżeli z tego celu meczowego, po tych trzech punktach, wyjdzie nam w bilansie głównym coś lepszego - no to super.
Reklama
Kolejnym przeciwnikiem ŁKS-u będzie szepietowska Sparta. Mecz odbędzie się 19 września w Szepietowie.
ŁKS Łomża - Orzeł Kolno 6:0 (4:0)
Bramki: Rafał Maćkowski (x3), Filip Cudakiewicz, Daniel Kacprzyk, Kamil Dobrowolski.
Transmisja meczu: