Znamy kolejnego zawodnika, który wzmocni zespół Marcina Sasala. Nowym graczem ŁKS-u został Marcin Stromecki.
Łomża może pochwalić się kolejnym wzmocnieniem przed rundą wiosenną. Nowym zawodnikiem ŁKS-u został 31-letni środkowy pomocnik Marcin Stromecki. Piłkarz urodzony w Nowym Dworze Mazowieckim wnosi do drużyny ogromne doświadczenie – w trakcie kariery rozegrał blisko 300 spotkań na poziomie I i II ligi.
Stromecki to zawodnik uniwersalny. Może występować zarówno w środku pola, jak i na pozycji obrońcy. Jego bogata kariera obejmuje m.in. występy w Legii Warszawa, z którą zdobył mistrzostwo Polski w drużynie młodzieżowej, a także sukcesy z Pogonią Siedlce, z którą wywalczył awans do I ligi.
Kolejne etapy kariery Stromeckiego to Legionovia Legionowo i Siarka Tarnobrzeg, a później Stomil Olsztyn na zapleczu Ekstraklasy. Krótki epizod w Zniczu Pruszków poprzedził transfer do Górnika Łęczna, z którym środkowy pomocnik zdobył awans do Ekstraklasy, będąc kluczową postacią drużyny. Następnie reprezentował barwy Skry Częstochowa i GKS-u Katowice, a później ponownie Stomilu Olsztyn. W ostatnich latach grał również w Hutniku Warszawa i Wiśle Puławy. Rundę jesienną bieżącego sezonu spędził w Victorii Września.
fot. ŁKS Łomża