Mamy dobre wiadomości. Zwycięstwo ŁKS-u Łomża z Wartą Sieradz oznacza, iż nasi awansowali w tabeli III ligi.
Zespół Marcina Płuski zanotował drugie zwycięstwo w tym roku. Po golach Bartłomieja Olszewskiego i Szymona Kuźmy wygrali 2:0 z Wartą Sieradz. Nasi obecnie zajmują pierwsze miejsce nad strefą spadkową. Łomżanie wciąż muszą walczyć, by awansować w tabeli. W II lidze niepewny los ma Stomil. Olsztynianie są pod "kreską" i jeśli dzisiaj kończyłaby się liga, spadaliby o klasę niżej.
III LIGA
WYNIKI 22. KOLEJKI
ŁKS Łomża - Warta 2:0
Lechia - Victoria 3:2
Pogoń - GKS Wikielec 5:0
Pilica - Jagiellonia 1:2
Świt - GKS Bełchatów 0:2
Mławianka - Olimpia 0:1
Concordia - Legia II 3:3
Broń - Pelikan 0:1
Unia - Legionovia - trwa
TABELA III LIGI
