Reklama

ŁKS Łomża. Karmański: Z Dębem i Legionovią to obowiązek

02/04/2024 11:37

Piłkarze ŁKS-u Łomża notują świetny początek rundy wiosennej. Filip Karmański i spółka w pięciu spotkaniach zgromadzili 11 punktów. Wygrali trzy spotkania, a w dwóch zanotowali remisy. Zapraszamy na rozmowę z podopiecznym Marcina Płuski.

ROZMOWA Z Filipem Karmańskim, zawodnikiem ŁKS-u Łomża
Jeszcze sporo roboty do wykonania
Jak podsumujesz spotkanie z GKS-em Wikielec?

- Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była średnia. Pozwalaliśmy przeciwnikowi na stworzenie kilku sytuacji, ale my też mogliśmy otworzyć wynik, lecz zabrakło precyzji. Po przerwie zdecydowanie zareagowaliśmy na słowa, które sobie powiedzieliśmy w szatni, dzięki czemu na początku drugiej części strzeliliśmy gola, a w dalszej części meczu może nie mieliśmy dużo piłki, ale kontrolowaliśmy ten mecz w obronie niskiej i nie było wielkiego zagrożenia ze strony Wikielca. Mogliśmy podwyższyć po atakach szybkich.

Ale najważniejsze, że są punkty...
- Dokładnie. Liczy się zwycięstwo. Wiosną zrobiliśmy już dużo, ale nie patrzymy na to. Nie skupiamy się na tabeli, a na każdym najbliższym spotkaniu. Wiemy, że mamy jeszcze sporo do roboty do wykonania.

Reklama

W sobotę teoretycznie łatwe zadanie...
- Przyjedzie Legionovia. Legionowianie są na ostatnim miejscu w tabeli, ale to nie oznacza, że oddadzą nam punkty za darmo. Chcemy wygrać i pokazać się z dobrej strony przed naszymi kibicami.

Ale wcześniej puchar...
- Jedziemy do Dąbrowy Białostockiej. Na drodze stanie nam czwartoligowiec. Musimy wypełnić obowiązek, czyli awansować do kolejnej rundy. 

fot. Gosiewski Fotografia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości