Nowym graczem ŁKS-u Łomża został Alex Protaziuk.
19-latek jest wychowankiem Podlasia Sokołów Podlaski. W swoim CV ma występy w drużynach młodzieżowych młodzieżowych: Drukarza Warszawa, Jagiellonii Białystok. Ostatnie pół roku spędził w Stali II Rzeszów. W IV lidze podkarpackiej rozegrał 10 spotkań. Na swoim koncie ma trzy mecze w III lidze w barwach rezerw "Jagi".
Witaj w ŁKS-ie.