Patryk Zych przestał być zawodnikiem Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Jak poinformował klub, rozwiązanie umowy z 27-letnim napastnikiem nastąpiło z powodów dyscyplinarnych.
Zych dołączył do ŁKS-u Łomża przed startem obecnego sezonu. Wcześniej reprezentował barwy czwartoligowej Mazovii Mińsk Mazowiecki, gdzie w sezonie 2023/2024 imponował skutecznością. Zdobył wówczas aż 32 bramki, sięgając po koronę króla strzelców rozgrywek.
Swoją piłkarską drogę Patryk Zych rozpoczynał w Polonii Warszawa, w której barwach zadebiutował w seniorskiej piłce. W sezonie 2018/2019 występował w trzecioligowym Ursusie Warszawa. Co ciekawe, już wtedy miał okazję rywalizować z ŁKS-em Łomża, najpierw jako zawodnik Polonii, a następnie Ursusa, który dwukrotnie pokonał biało-czerwonych 2:0, goszcząc przy ulicy Zjazd 18.
W kolejnych latach napastnik ponownie grał w Polonii Warszawa, a także w pierwszoligowym Stomilu Olsztyn oraz trzecioligowej Unii Janikowo (grupa II). Na jego piłkarskim CV znalazły się również występy w Ząbkovii Ząbki i MKS Piaseczno, zanim ostatecznie trafił do Mazovii Mińsk Mazowiecki.
W barwach ŁKS-u Łomża w rundzie jesiennej III ligi Patryk Zych rozegrał 16 spotkań, w których zdobył 4 bramki. Na boisku spędził łącznie niespełna 1000 minut.