Nowym graczem ŁKS-u Łomża został Adrian Bielka.
20-latek jest wychowankiem Polonii Warszawa. Pomocnik urodzony w stolicy w swoim CV ma występy w drużynach młodzieżowych Escoli Varsovii oraz w ekipach: Korony Kielce, GKS-u Bełchatów, ŁKS-u Łagów, Korony II Kielce, Kotwicy Kołobrzeg. Ostatnie pół roku spędził w Avii Świdnik. Zagrał w siedmiu spotkaniach (142 minuty) i zdobył jedną bramkę.
Bielka zadebiutował w zespołem ŁKS-u w spotkaniu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Na boisku pojawił się w 64 minucie, zastępując Alexa Protaziuka.