Reklama

ŁKS Łomża. Ostatni transfer w zespole

16/03/2024 14:43

Nowym graczem ŁKS-u Łomża został Adrian Bielka.

20-latek jest wychowankiem Polonii Warszawa. Pomocnik urodzony w stolicy w swoim CV ma występy w drużynach młodzieżowych Escoli Varsovii oraz w ekipach: Korony Kielce, GKS-u Bełchatów, ŁKS-u Łagów, Korony II Kielce, Kotwicy Kołobrzeg. Ostatnie pół roku spędził w Avii Świdnik. Zagrał w siedmiu spotkaniach (142 minuty) i zdobył jedną bramkę. 

Bielka zadebiutował w zespołem ŁKS-u w spotkaniu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Na boisku pojawił się w 64 minucie, zastępując Alexa Protaziuka. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości