Piłkarze z Łomży mają wolne. Za kilka dni ruszą z przygotowaniami do rundy wiosennej w III lidze.
Premierowy sparing to gra wewnętrzna, która została zaplanowana na 10 stycznia. Tydzień później do Łomży przyjedzie czwartoligowa Makowianka Maków Mazowiecki. Mecz ma odbyć się o godz. 12:00. 24 stycznia to bój ze Stomilem Olsztyn. Ostatniego dnia stycznia nasi zagrają w Warszawie z liderem III ligi w gr. I - Avią. Zespół ze Świdnika jest również ćwierćfinalistą Pucharu Polski. Na początku marca w meczu o półfinał zmierzy się z Rakowem Częstochowa.
W lutym piłkarzy Marcina Sasala czekają trzy mecze. 7 lutego w Warszawie dojdzie do spotkania z Podlasiem Biała Podlaska. Tydzień później nasi zmierzą się z Mazovią Mińsk Mazowiecki. 21 lutego biało-czerwonych czeka próba generalna. W niej Hubert Antkowiak i spółka spotkają się z Chełmianką Chełm.
fot. ŁKS Łomża