Piłkarze z Łomży zaczęli rok od wygranej 2:1 z KS-em Wasilków. Gracz ŁKS-u znalazł się w Jedenastce Kolejki tygodnika Piłka Nożna.
Wśród wyróżnionych znalazł się Kamil Niewiadomski. Obrońca biało-czerwonych zdobył gola dającego trzy punkty ekipie Marcina Sasala. 24-latek po raz pierwszy znalazł się wśród tych, którzy otrzymali nominację.
Wychowanek Polonii Warszawa trafił do ŁKS-u przed startem sezonu 2024/2025. W bieżących rozgrywkach zaliczył dopiero 10 mecz, a drugi od pierwsze minuty. Na swoim koncie ma jednego gola i to tego, który zapewnił zwycięstwo.
Wielkie brawa.
fot. Rafał Lesicki