Reklama

ŁKS Łomża szykuje transferową ofensywę. Z Ekstraklasy do walki o awans!

Jak udało się nam ustalić nieoficjalnie, w ŁKS-ie Łomża planowana jest ofensywa transferowa przed rundą rewanżową obecnego sezonu. Klub z Łomży, którego zespół prowadzony przez Marcina Sasala plasuje się obecnie w czołówce ligi, zamierza powalczyć o upragniony awans do II ligi.

Jednym z pierwszych wzmocnień może być zawodnik z przeszłością w Ekstraklasie. Do Łomży ma trafić 25-letni piłkarz, wychowanek Lecha Poznań, który w swojej dotychczasowej karierze rozegrał 32 mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej w barwach Lecha oraz Piasta Gliwice. W jego piłkarskim CV znajdują się także występy w Zagłębiu Sosnowiec.

W rundzie jesiennej obecnego sezonu zawodnik występował w jednym z klubów III ligi. Teraz wszystko wskazuje na to, że może stać się jednym z kluczowych elementów drużyny Marcina Sasala w walce o najwyższe cele.

Reklama

Na razie zarówno klub, jak i osoby z otoczenia zawodnika nie potwierdzają tych informacji. Imię i nazwisko piłkarza pozostaje więc nutką domysłu, jednak kibice ŁKS-u Łomża z pewnością mają powody do optymizmu.

Więcej szczegółów wkrótce.

Fot. Pogorzelska Studio - Fotografia & Social Media

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości