Jak udało się nam ustalić nieoficjalnie, w ŁKS-ie Łomża planowana jest ofensywa transferowa przed rundą rewanżową obecnego sezonu. Klub z Łomży, którego zespół prowadzony przez Marcina Sasala plasuje się obecnie w czołówce ligi, zamierza powalczyć o upragniony awans do II ligi.
Jednym z pierwszych wzmocnień może być zawodnik z przeszłością w Ekstraklasie. Do Łomży ma trafić 25-letni piłkarz, wychowanek Lecha Poznań, który w swojej dotychczasowej karierze rozegrał 32 mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej w barwach Lecha oraz Piasta Gliwice. W jego piłkarskim CV znajdują się także występy w Zagłębiu Sosnowiec.
W rundzie jesiennej obecnego sezonu zawodnik występował w jednym z klubów III ligi. Teraz wszystko wskazuje na to, że może stać się jednym z kluczowych elementów drużyny Marcina Sasala w walce o najwyższe cele.
Na razie zarówno klub, jak i osoby z otoczenia zawodnika nie potwierdzają tych informacji. Imię i nazwisko piłkarza pozostaje więc nutką domysłu, jednak kibice ŁKS-u Łomża z pewnością mają powody do optymizmu.
Więcej szczegółów wkrótce.
Fot. Pogorzelska Studio - Fotografia & Social Media