Mamy relację z konferencji prasowej po ostatnim spotkaniu.
Łomżanie cieszyli się z trzech punktów wywalczonych na boisku GKS-u Wikielec. Jak mecz podsumowali szkoleniowcy obu ekip? Zapraszamy do kilkuminutowego podsumowania wydarzeń.
Nagranie zobacz w TYM MIEJSCU.
fot. Gosiewski Fotografia