Reklama

ŁKS Łomża. Wenger: Jesteśmy mocno ambitnym zespołem. Czujemy niedosyt po Lechii

15/03/2024 18:28

Już za niespełna 24 godziny drużyna ŁKS-u Łomża rozpocznie swój trzeci mecz w rundzie wiosennej.

Podopieczni Marcina Płuski zagrają na wyjeździe z Victorią Sulejówek. Kto wygra? - Ta drużyna, która zdobędzie o jedną bramkę więcej - śmieje się Kamil Wenger, obrońca biało-czerwonych.

32-latek, który jesienią występował w drugoligowym Hutniku Kraków przyznaje, że ekipa ma za sobą bardzo intensywny mikrocykl. - Zrobiliśmy siedem jednostek treningowych, w których był czas na pracę motoryczną, analizę przeciwnika oraz zajęcia techniczno-taktyczne - dodaje.

Wenger wierzy w swoją drużynę. - Jesteśmy mocno ambitnym zespołem. Czujemy niedosyt po ostatnim meczu. Zdobyliśmy gola na wagę remisu z Lechią Tomaszów Mazowiecki w doliczonym czasie gry, ale założenia były inne. Teraz tę złość chcemy pokazać w sobotnim spotkaniu. Zawsze będziemy grali o pełną pulę - kończy.

Reklama

fot. Gosiewski Fotografia

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości