Reklama

ŁKS Łomża. Wiceprezes radnym!

10/04/2024 15:17

W minioną niedzielę w kraju odbyły się wybory. W Łomży znamy radnych, którzy wkrótce rozpoczną swoją misję.

Drugi wynik w mieście osiągnął Adrian Gołaszewski. 33-latek startował z komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości. Był "jedynką" i nie zawiódł. Wiceprezes ŁKS-u Łomża otrzymał 865 głosów, zdecydowanie wygrywając w swoim okręgu. To także drugi wynik w mieście. O 10 głosów więcej otrzymał Tadeusz Grzymała, startujący również z tego samego komitetu.

Gratulacje!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości