W minioną niedzielę w kraju odbyły się wybory. W Łomży znamy radnych, którzy wkrótce rozpoczną swoją misję.
Drugi wynik w mieście osiągnął Adrian Gołaszewski. 33-latek startował z komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości. Był "jedynką" i nie zawiódł. Wiceprezes ŁKS-u Łomża otrzymał 865 głosów, zdecydowanie wygrywając w swoim okręgu. To także drugi wynik w mieście. O 10 głosów więcej otrzymał Tadeusz Grzymała, startujący również z tego samego komitetu.
Gratulacje!