Piłkarze ŁKS-u Łomża wezmą udział w prestiżowym turnieju seniorskim JOCZ Stomil Cup 2026. Zawody odbędą się w Hali Urania, a organizatorzy w najbliższym czasie mają ogłosić nazwę ostatniego, ósmego uczestnika rywalizacji.
Obok zespołu z Łomży w turnieju zaprezentują się: Stomil Olsztyn, GKS Stawiguda, Tęcza Biskupiec, Sokół Ostróda, Wisła II Płock oraz Polonia Bydgoszcz. Stawka zapowiada się interesująco, a kibice mogą liczyć na wiele emocjonujących spotkań w halowej odsłonie piłki nożnej.
Turniej seniorski zaplanowano na 25 stycznia. Dla drużyny prowadzonej przez Marcina Sasala będzie to atrakcyjny element okresu przygotowawczego do rundy wiosennej oraz okazja do sprawdzenia formy na tle solidnych rywali.
ŁKS Łomża intensywnie wchodzi w okres sparingowy. Pierwszy mecz kontrolny zaplanowano na 17 stycznia. Łomżanie zmierzą się na własnym boisku z Makowianką Maków Mazowiecki. Początek spotkania o godzinie 12.00. Tydzień później, 24 stycznia, do Łomży przyjedzie Stomil Olsztyn. Ten sparing również rozpocznie się w samo południe.
fot. ŁKS Łomża