To nam się nigdy nie znudzi. Ostatni gwizdek oznaczał radość w obozie zespołu Marcina Płuski.
ŁKS wygrał po raz jedenasty w sezonie, a czwarty na wyjeździe. Nasi potrwierdzili, że wiosną są wielcy. Gdyby wziąć pod uwagę tabelę tego roku, Kamil Wagner i spółka byliby zdecydowanym liderem.
Pelikan Łowicz - ŁKS Łomża 1:5 (0:3)
Bramki: Pomianowski 82' (k) - Bielka 3', 56', 73', Weremko 43', Karmański 45+2'.