Znamy nazwisko szkoleniowca, który zastąpił Marcina Sasala.
Tymczasowym trenerem trzecioligowców został Tomasz Staniórski. Na świat przyszedł 23 czerwca 1980 roku, czyli w Dzień Ojca w Białymstoku. Jest wychowankiem ŁKS-u. Od jakiegoś czasu odpowiada za wyniki drugiej drużyny, z którą wywalczył awans do Klasy Okręgowej, a obecnie jego ekipa jest liderem "Okręgówki".
"Stanióra" jest jednym z kilkunastu zawodników, którzy w barwach ŁKS-u rozegrali ponad 200 spotkań. Dokładnie 211 wystęów, w których zdobył 19 goli. Ostatni raz w biało-czerwonej koszulce grał wiosną 2015 roku.
W swojej karierze reprezentował również Wigry Suwałki, Ruch Wysokie Mazowieckie, Warmię Grajewo, Koronę Ostrołęka, Narew Ostrołęka, Olimpię Zambrów oraz czwartoligowego Holmlia SK z Norwegii. Jako szkoleniowiec na poziomie seniorskim w 2019 roku prowadził Koronę Ostrołęka. 45-latek odpowiadał również za wyniki Narwi Ostrołęka w IV lidze.
W niedalekiej przeszłości znajdował się w sztabie ŁKS-u za czasów Marcina Płuski oraz Marcina Sasala.