Nie tak miał wyglądać sobotni wieczór w Radomiu. ŁKS przegrał 0:2 z Bronią.
Gospodarze przystępowali do spotkania po serii sześciu meczów bez wygranej. Od 15 listopada Broń przegrała cztery razy, a w międzyczasie wywalczyła dwa remisy. I co stało się przed chwilą?
Ekipa, którą 17 marca przejął Mariusz Lisiecki wygrała 2:0. Bohaterem został Kacper Noworyta, który dwukrotnie trafił do siatki. Dla miejscowych to wyjątkowa chwila, bo triumfowali w meczu na 100-lecie klubu.
Łomżanie ponieśli piątą porażkę w sezonie, a trzecią na wyjeździe. A 28 marca kolejki mecz. ŁKS zmierzy się na boisku Olimpii Elbląg, która dziś wygrała 1:0 z KS-em w Wasilkowie. Jedynego gola zdobył Dominik Kozera.
Broń Radom - ŁKS Łomża 2:0 (0:0)
Bramki: Noworyta 50', 68'.
fot. Klaudia Góralczyk