Reklama

ŁKS przegrywa z Promieniem

17/05/2021 07:56

Zawodnikom ŁKS-u 1926 nie udało się przywieźć do Łomży trzech punktów. Biało-czerwoni przegrali na wyjeździe z Promieniem Mońki 2-1.

ŁKS zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 53 punktów (17 zwycięstw, 2 remisy, 6 porażek / 25 rozegranych spotkań).  Wyżej w tabeli są: Promień Mońki, Wissa Szczuczyn i Tur Bielsk Podlaski. 

W najbliższą sobotę (22.05) ŁKS podejmie na własnym boisku drużynę Orła Kolno. Spotkanie odbędzie się o godz. 19:26. Dodajmy, że będzie to mecz z udziałem kibiców. W związku z łagodzeniem obostrzeń epidemicznych rząd dopuścił udział publiczności na stadionach, ale nie więcej niż 25 proc. pojemności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości