Zespół Wojciecha Pietruszewskiego ma za sobą kolejny mecz kontrolny.
Gracze rezerw ŁKS-u ograli 4:1 Rzekuniankę Rzekuń, czyli czołową drużynę Klasy Okręgowej z okręgu ciechanowsko-ostrołęckiego. - To był wartościowy sparing. Przeciwnik pokazał się z dobrej strony. My zagraliśmy skutecznie w ofensywie, wykorzystując ataki szybkie, jak również błędy przeciwnika. W defensywie skupiliśmy się, żeby uniknąć pomyłek. Dało to dobry skutek - mówi szkoleniowiec łomżan.
Przed zespołem kolejne spotkanie. Dzisiaj o godz. 16:00 rywalem ŁKS-u będzie GKS Rutki, czyli drużyna, która została reaktywowana przez fanów piłki nożnej. Mecz odbędzie się na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią w Łomży.
ŁKS II Łomża - Rzekunianka Rzekun 4:1 (2:0)
Bramki: Pardo x2, Urbanowski, S. Dąbrowski.
ŁKS II: K. Dąbrowski - Tadaj, Kiełczykowski, S. Dąbrowski, D. Skorupski, Kijek, Sakowski, K. Skorupski, Brutkowski, Urbanowski, Pardo. Ponadto grali: Lewański, Kosyk, Mordasiewicz, R. Chrzanowski, Szymański, A. Chrzanowski, Sierzputowski.
fot. Rafał Lesicki