Piłkarze ŁKS-u Łomża rozegrają dziś kolejne spotkanie kontrolne w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu. O godzinie 12:00 podopieczni trenera Marcina Sasala zmierzą się ze Stomilem Olsztyn. Dla biało-czerwonych będzie to drugi sprawdzian w okresie przygotowawczym.
Tydzień temu łomżanie udanie rozpoczęli serię sparingów, pokonując 3:1 zespół z IV ligi mazowieckiej. Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla gospodarzy – już w pierwszych minutach prowadzenie dał Marcin Kluska. Tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Bartosz Mroczek, jednak po zmianie stron inicjatywa znów należała do ŁKS-u. W końcówce meczu swoją skuteczność potwierdził Mikołaj Tarnacki, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i przypieczętował zwycięstwo biało-czerwonych.
Po dzisiejszym sparingu ŁKS nie zwalnia tempa. Już jutro drużyna z Łomży weźmie udział w turnieju JOCZ Stomil Cup. Oprócz gospodarzy Stomilu Olsztyn w zawodach wystąpią również: GKS Stawiguda, Tęcza Biskupiec, Sokół Ostróda, Wisła II Płock oraz Polonia Bydgoszcz. Turniej będzie kolejną okazją do sprawdzenia formy i przeglądu kadry przed startem rozgrywek ligowych.
fot. ŁKS Łomża