Reklama

ŁKS w roli faworyta. To będzie formalność?

27/02/2026 21:54

Już jutro piłkarze ŁKS-u Łomża rozpoczną ligowe zmagania w 2026 roku. W inauguracyjnym spotkaniu rundy wiosennej biało-czerwoni zmierzą się u siebie z KS-em Wasilków.

Podopieczni Marcina Sasala do meczu przystąpią w roli zdecydowanego faworyta. Zespół z Łomży zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli III ligi, zachowując realne szanse na walkę o najwyższe cele w tym sezonie. Ich najbliższy rywal plasuje się natomiast na przedostatniej pozycji i wiosną będzie walczył przede wszystkim o utrzymanie.

Jesienią obie drużyny mierzyły na boisku rywali. Wówczas ŁKS wygrał 2:0, a na listę strzelców wpisali się Patryk Zych oraz Hubert Antkowiak. Kibice liczą, że także tym razem łomżyński zespół potwierdzi dobrą formę i udanie rozpocznie nowy rok.

Reklama

Spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią i ze względów organizacyjnych bez udziału publiczności. Klub zapowiada jednak, że podejmie próbę przeprowadzenia transmisji meczu na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube, aby sympatycy ŁKS-u mogli śledzić inaugurację rundy wiosennej na żywo.

fot. ŁKS Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości