Reklama

ŁKS wygrał jeden mecz. Ciekawe doświadczenie naszych

30/01/2026 19:09

Piłkarze ŁKS-u Łomża, występujący w dużej mierze w składzie rezerwowym pod wodzą trenera Tomasza Staniórskiego, wzięli udział w halowym turnieju JOCZ Stomil Cup 2026, który rozegrano w olsztyńskiej hali Urania. 

Dla młodych zawodników była to okazja do zdobycia cennego doświadczenia w rywalizacji z zespołami z regionu.

Łomżanie rozegrali w turnieju cztery spotkania. Rywalizację grupową zakończyli bez punktów, ulegając kolejno Wiśle II Płock 0:2, GKS-owi Stawiguda 1:2 oraz Sokołowi Ostróda 1:2. Jedyną wygraną zanotowali w meczu o siódme miejsce, w którym pokonali Polonię Bydgoszcz 1:0.

W całym turnieju triumfował GKS Stawiguda, który w finale pokonał Tęczę Biskupiec 1:0. Co ciekawe, zespół jest obecnie outsiderem IV ligi w grupie warmińsko-mazurskiej. W 15 ligowych spotkaniach zgromadził zaledwie 4 punkty.

Reklama

Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa kibiców ŁKS-u Łomża, którzy licznie przybyli do Olsztyna i przez cały turniej głośno wspierali swoich ulubieńców.

ŁKS Łomża występował w składzie: Kacper Lewański, Mateusz Faryna, Daniel Kacprzyk, Łukasz Sychowicz, Szymon Karolak, Alan Tomaszewski, Szymon Szlesiński, Mateusz Bagiński, Łukasz Kijek, Bartłomiej Chorążewicz, Jakub Proniewski oraz Jakub Openchowski. Trenerem zespołu był Tomasz Staniórski.

fot. ŁKS Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości