Reklama

ŁKS wyruszył na podbój Tomaszowa. Płuska: Trzymajcie za nas kciuki

08/03/2024 16:31

Przed łomżanami sobotnie spotkanie z Lechią. Jak poradzą sobie nasi trzecioligowcy?

ŁKS zaczął rozgrywki od zwycięstwa 2:1 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. - Jesteśmy zadowoleni. Mierzyliśmy się z bardzo dobrym zespołem, który przewodził w tabeli. Przeciwnik miał dużo jakości indywidualnej, ale naszą siłą był zespół. Potrafiliśmy się przeciwstawić ekipie Marcina Sasala. Wszyscy zapracowali na trzy punkty - mówi Marcin Płuska.

Szkoleniowiec ma nadzieję, że to dobry prognostyk na dalszą część sezonu. - Jesteśmy zadowoleni z wygranej, ale przed nami jeszcze daleka droga. Mamy sporo spotkań przed sobą. Musimy skupić się przed kolejnymi starciami. W sobotę kolejny bój - dodaje.

Reklama

Zespół jest już w drodze na sobotnie starcie w Tomaszowie Mazowieckim. Ekipa zatrzyma się na nocleg w Piotrkowie Trybunalskim. - Lechia to niewygodny przeciwnik, agresywny. Będą zmobilizowani po wpadce z rezerwami Legii Warszawa. Potrafią grać w piłkę. W składzie mają kilku dobrych zawodników. Zapowiada się ciekawe starcie. Obyśmy to my mieli powody do zadowolenia. Trzymajcie za nas kciuki - kończy Płuska.

fot. Gosiewski Fotografia

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/03/2024 17:34
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości