Reklama

ŁKS z kolejnym walkowerem

27/12/2013 11:50

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej po raz drugi ukarał ŁKS 1926 Łomża walkowerem. Tym razem, za grę dwóch nieuprawnionych zawodników, zweryfikowany został wynik i tak przegranego 0:2 meczu z Mrągowią Mrągowo. ŁKS zajmuje obecnie 17., przedostatnie miejsce w tabeli III Ligi Podlasko - Warmińsko-Mazurskiej.

Pierwszy walkower, jakim ukarany został ŁKS 1926 Łomża w obecnych rozgrywkach, był efektem strajku zawodników i odmowy gry w meczu z Granicą Kętrzyn 23 listopada 2013 roku. Po tym incydencie Zarząd ŁKS 1926 Łomża zawiesił w prawach i obowiązkach zawodnika dwóch piłkarzy: Alberta Rydzewskiego i Marcina Gałązkę. Mimo to piłkarze ci wystąpili w meczu z Mrągowią. W efekcie Zarząd ŁKS-u zadecydował o dyscyplinarnym zwolnieniu Krzysztofa Przytuły ze stanowiska trenera - koordynatora.

19 grudnia 2013 roku na podstawie par. 16 pkt 5 ppkt. „g” Regulaminu Rozgrywek o Mistrzostwo III ligi grupy podlasko – warmińsko – mazurskiej w sezonie 2013/2014 Wydział Gier i Ewidencji postanowił zweryfikować mecz MKS Mrągowia Mrągowo i ŁKS 1926 Łomża, jako walkower 0:3 na niekorzyść ŁKS 1926 Łomża. Jak na razie nie ma żadnej informacji o karze finansowej dla łomżyńskiego klubu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości