Piłkarze ŁKS-u Łomża rozpoczęli gry kontrolne. W pierwszym spotkaniu wygrali z Makowianką Maków Mazowiecki.
Podopieczni Marcina Sasala triumfowali 3:1 w spotkaniu z ekipą z IV ligi mazowieckiej. Bardzo szybko prowadzenie biało-czerwonym dał Marcin Kluska. Tuż przed przerwą wyrównał Bartosz Mroczek. Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza, od trafienia biało-czerwonych. W samej końcówce nasi udowodnili swoją wyższość. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Mikołaj Tarnacki.
ŁKS Łomża - Makowianka Maków Mazowiecki 3:1 (1:1)
Bramki: Kluska 9', Tarnacki 50', 88' - Mroczek 41'.
Kolejny mecz kontrolny został zaplanowany na 24 stycznia. O godz. 12:00 zespół Sasala rozpocznie bój ze Stomilem Olsztyn. Dzień później nasi wezmą udział w turnieju JOCZ Stomil Cup. W turnieju zagrają także: Stomil Olsztyn, GKS Stawiguda, Tęcza Biskupiec, Sokół Ostróda, Wisła II Płock oraz Polonia Bydgoszcz.
fot. ŁKS Łomża