ŁKS 1926 Łomża i Jagiellonia II Białystok to finałowa para Okręgowego Pucharu Polski w sezonie 2014/15. Obaj finaliści zremisowali swoje wczorajsze mecze półfinałowe z niżej notowanymi rywalami, a o awansie zadecydowały konkursy rzutów karnych.
W półfinale przeciwnikiem ŁKS-u był wicelider Klasy Okręgowej Biebrza Goniądz. Biało-czerwoni nie zdołali znaleźć recepty na zespół grający dwie klasy rozgrywkowe niżej i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. W rzutach karnych jednak minimalnie lepsi okazali się ełkaesiacy, którzy wygrali je 5:4. Dzięki temu znaleźli się w finale tych rozgrywek, gdzie spotkają się z rezerwami Jagiellonii Białystok.
Zespół z Białegostoku także zresztą nie był zbyt przekonujący w półfinałowym starciu z czwartoligowym KS Michałowo. Drugi mecz półfinałowy zakończył się bowiem remisem 1:1 i o awansie zadecydowały również rzuty karne. W nich lepsza okazała się Jagiellonia wygrywając 3:2.
Termin i miejsce rozegrania meczu finałowego nie zostały jeszcze ustalone.