W Konarzycach kierujący busem marki volkswagen wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Pojazd przewrócił się na prawy bok. Na szczęście nikt nie został ranny.
W Konarzycach kierujący busem marki volkswagen wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Pojazd przewrócił się na prawy bok. Na szczęście nikt nie został ranny.
Do zdarzenia doszło przed godziną 20 na obwodnicy Konarzyc, tuż przed przejazdem kolejowym.
Volkswagen jadący w kierunku Śniadowa, na łuku drogi wypadł z drogi i wylądował w rowie na boku. Na szczęście nikt nie został ranny.