Reklama

Lód „wepchnął” busa do rowu [FOTO]

05/02/2021 20:37

W Konarzycach kierujący busem marki volkswagen wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Pojazd przewrócił się na prawy bok. Na szczęście nikt nie został ranny.

W Konarzycach kierujący busem marki volkswagen wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Pojazd przewrócił się na prawy bok. Na szczęście nikt nie został ranny.

Do zdarzenia doszło przed godziną 20 na obwodnicy Konarzyc, tuż przed przejazdem kolejowym.

Volkswagen jadący w kierunku Śniadowa, na łuku drogi wypadł z drogi i wylądował w rowie na boku. Na szczęście nikt nie został ranny.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości