142 zawodników z całej Polski wzięło udział w piątym turnieju z cyklu GRAND PRIX POLSKI Weteranów w tenisie stołowym, organizowanym przez Polski Związek Tenisa Stołowego, KU AZS PWSIP Metal-Technik Łomża i Sportowy Klub Tenisa Stołowego.
Turniej rozegrano w hali sportowej SP nr 7 w Łomży, a do styczniowej rywalizacji przy stołach stanęło aż 142 zawodników z całej Polski. Turniej rozegrano w kategorii kobiet i mężczyzn. Prawo startu mieli tenisiści stołowi, którzy ukończyli 40. rok życia.
Zawodnicy rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych: 40-49 lat, 50-59 lat, 60-64 lata, 65-69 lat, 70-74 lata, 75-79 lat, od 80 lat. Szczegółowe wyniki można znaleźć na stronie Polskiego Związku Tenisa Stołowego.
fot. nadesłane