Kierujący fiatem pandą uderzył w budynek przy ul. Giełczyńskiej w Łomży. Do kraksy doszło dziś po godz. 9:00.
Ze wstępnych informacji policji wynika, że 42-letni kierujący fiatem jechał od strony ul. Polowej. Z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w budynek przy ul. Giełczyńskiej. Był trzeźwy.
Wygląda na to, że tym razem nikomu nic się nie stało i szkody nie są duże. Zupełnie inaczej było w 2021 roku, gdy w znajdujący się kilkadziesiąt metrów dalej budynek KRUS-u wjechała dacia.