Około 3 promile alkoholu miał w organizmie kierowca volkswagena, który wczoraj spowodował kolizję w południowej części Łomży. Dalszą jazdę uniemożliwił mu poszkodowany.
Informacje o wczorajszym zdarzeniu potwierdziliśmy w KMP w Łomży. Około godz. 17:20 dyżurny otrzymał zgłoszenie o kolizji, do której doszło na osiedlu Południe. Zgłaszający poinformował, że sprawca najprawdopodobniej jest nietrzeźwy. Poszkodowany w kolizji wyjął kluczyki ze stacyjki volkswagena i oczekiwał na patrol.
Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili jego przypuszczenia - kierujący volkswagenem miał w organizmie około 3 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i stracił prawo jazdy.