Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Strażackiej, tuż przy komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Łomży.
Do zderzenia doszło około godz. 14:00. Do szpitala trafiła kobieta kierująca Mazdą wraz z trójką dzieci. Kierująca BMW jechała sama.
Wyjaśnieniem dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia zajmują się obecni na miejscu policjanci. Kierowcy jadący ul. Sikorskiego w kierunku centrum powinni liczyć się z utrudnieniami w ruchu.