Reklama

Łomża. Mężczyzna wypadł z balkonu. Policja wyjaśnia sprawę

03/08/2020 11:06

39-letni mężczyzna wypadł z balkonu jednego z bloków przy ul. Śniadeckiego w Łomży. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godz. 19:00. 39-latek wypadł z balkonu znajdującego się najprawdopodobniej na czwartym piętrze bloku przy ul. Śniadeckiego. Z relacji świadków wynika, że w momencie zabierania go do szpitala przez załogę karetki pogotowia mężczyzna był przytomny.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia nie są znane. Ich wyjaśnieniem zajmie się policja. Mężczyzna nie był badany alkomatem pod kątem obecności alkoholu w organizmie. Pobrano od niego krew do badań.  

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości