Reklama

Łomża. Mężczyzna wjechał w witrynę salonu kosmetycznego [FOTO]

25/06/2022 16:55

Na witrynie jednego z salonów kosmetycznych w Łomży zakończyła się jazda kierowcy volkswagena golfa.

W sobotę (25.06), po godz. 16:00, kierowca volkswagena golfa wjechał w witrynę salonu kosmetycznego przy ul. Reymonta w Łomży. 

Doszło do wycieku benzyny. Mężczyźnie nic się nie stało. Jest w rękach policji. 

Salon jest zniszczony i zalany. Został zamknięty dosłownie kilka minut przed zdarzeniem. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości