Na witrynie jednego z salonów kosmetycznych w Łomży zakończyła się jazda kierowcy volkswagena golfa.
W sobotę (25.06), po godz. 16:00, kierowca volkswagena golfa wjechał w witrynę salonu kosmetycznego przy ul. Reymonta w Łomży.
Doszło do wycieku benzyny. Mężczyźnie nic się nie stało. Jest w rękach policji.
Salon jest zniszczony i zalany. Został zamknięty dosłownie kilka minut przed zdarzeniem.