Amator jednośladu nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i zderzył się z toyotą. Do zdarzenia doszło dziś w Łomży na Alei Legionów.
Policja o zdarzeniu została poinformowana około godziny 15.
Motocyklista nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i zderzył się z toyotą, gdy ta zatrzymała się na przed przejściem dla pieszych na Alei Legionów, vis-a-vis szkoły muzycznej. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Cały incydent zarejestrował wideorejestrator!